Co můžete očekávat: Tento krásný malý městský hotel se nachází jen pár minut od krásné pláže a rozkládá své hosty s vynikajícími službami. Nedaleké historické centrum Stone Town je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Poloha: Město Stone Town
Poloha a okolí Hotel se nachází jen pár minut od centra Stone Town. Oblíbeným místem setkávání je noční trh Forodhani s mnoha místními specialitami. Je zde spousta věcí o fascinující historii Zanzibaru v sultánském paláci a opevnění "stará pevnost" nad městem stojí jako orientační bod. Stone Town je známý svými neobvyklými řemesly. Doba přenosu: cca. 20 minut.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Vodní sporty

Zábava:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
DĚTI


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na
Včasná rezervace Pokud si rezervujete až 60 dní před začátkem cesty, ušetříte 15% na osobu/noc (platí pro pobyty od 1.11. Do 30.4., Ne na stravu).
Při rezervaci do 60 dnů před odjezdem ušetříte 15% na osobu/noc (platné pro pobyty od 1.5. Do 31.10., Ne na stravu).

Doplňující informace: Příplatky Povinný příplatok za osobu na slavnostní večeři 31.12. 33 EUR (platí pouze pro ubytování, polopenzi a plnou penzi, při rezervaci od 10.5.18-31.12.18). Děti platí 31.12. 2-6 let 0%, 7-12 let 50%.

Informace o rezervacích: Informace o obsazenosti dětí (DZX2 a DZX1): V rámci maximální obsazenosti jsou děti v pokoji povoleny.

Vstupní požadavky: vstupní požadavky Tanzanie

Hodnocení: 100100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost

Jídlo a pití


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 24.07.2018

Rezervovat pouze pro cesty od 01.11.2018 do 01.11.2019