Místo:
Hosté ubytovaní v tomto hotelu se nacházejí v srdci obchodní čtvrti severně od Johannesburgu. Můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu do nákupního centra Sandton City, která je vzdálena cca. 500 metrů od hotelu. Můžete také prozkoumat památky Johannesburgu, jako je tématický park Gold Reef City. Kongresové centrum Sandton se nachází pouhých 5 minut chůze od hotelu.

vybavení:
Hotel vítá hosty ve svých 329 pokojích. Dům nabízí recepci a recepci. K dispozici je řada zařízení a služeb - placené hlídání dětí, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum. Hosté mohou surfovat po internetu přes WiFi a zůstat v kontaktu s okolním světem. V případě potřeby mohou cestující zaparkovat své vozy ve vlastním autě. K dispozici je také kyvadlová doprava.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je kuchyň a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také trezor. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. Kromě tenisu a posilovny nabízí hotel také masáže za příplatek. V hotelu je dále k dispozici například: zábavní program pro děti s omezenou pohyblivostí.

Stravování:
Gastronomická oblast má bar. Může být rezervován přes noc včetně snídaně.

kreditní karty: