Umístění: Kuala Lumpur
Umístění a okolí Sandpiper Hotel je hotel v Kuala Lumpur, Malajsie.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 103 pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují pokojovou službu, konferenční místnost a obchodní centrum. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna a bar. Kontinentální snídaně, obědy a večeře nabízejí pestrou nabídku jídel.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet, TV a Wi-Fi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, klimatizace: individuálně řízený, trezor: za poplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: za poplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Hodnocení: 0

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018