Umístění: Kuala Lumpur
Poloha Hotel se nachází v Kuala Lumpur, Malajsie.

Toto je vaše ubytování: Hotel vítá hosty v celkem 103 pokojích. Různé zařízení a služby - pokojová služba, konferenční místnost a obchodní centrum - jsou v nabídce. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Existuje několik možností stravování, jako je jídelna a bar. Snídaně, obědy a večeře jsou k dispozici pro malé a velké chutě.
Jídlo pití

Takto žijete: Pokoje mají koupelnu, klimatizace vám umožňuje ovládat klima pokoje. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Různé komunikační a zábavní zařízení poskytuje komfortní zařízení s připojením k internetu, televizí a WiFi. V koupelně, vybavené sprchovým koutem, je fén. Ubytování nabízí rodinné pokoje a nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Ke všem pokojům patří klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, vana, sprcha a vana zvlášť
 • Odcházející kódy místností lze rezervovat za denní sazby.

  Vaše výhody: Pozor! Pro lety s mezinárodními lety je možné rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel) zdarma.
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlet TUI Deutschland přicházejí hosté z německých letišť odcházející z německých hranic. Při rezervaci balíčků na internetu je již zahrnut vlak na letenku. Vlakem na letenku je služba třetích stran poskytovaná společností Deutsche Bahn AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Informace jako 06/20/2017