Poloha: Město Kizimkazi
Poloha a okolí Středisko se nachází na klidném místě na pláži Jambiani Beach. Centrum je asi 7 km daleko. Letiště ostrova se dostanete po cca. 62 km, hlavní město ostrova Stone Town po asi 60 km.
Místo

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Hotel byl zrenovován v roce 2015. Hotel kombinuje africký styl s evropským komfortem. Vrcholem hotelu je dlouhá mola, která se ponoří do Indického oceánu a nabízí hostům bar a salonek. V hotelu je restaurace a tři bary. Následující kreditní karty jsou přijímány hotelem: American Express, Visa a Master Card.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hotel je možné rezervovat nocleh se snídaní.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Hotelový vlastní bazén, který se nachází přímo na moři, slibuje osvěžení. Lehátka jsou k dispozici zdarma. Různé masáže (za poplatek) ve wellness centru hotelu nabízejí relaxaci.

Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Takto je: Pokoje jsou zařízené v africkém stylu a jsou vybaveny klimatizací, TV a minibarem (za poplatek). Koupelny mají sprchu a vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace, minibar: za poplatek, TV, vanou nebo sprchou, fénem, ​​balkonem nebo terasou: s posezením


 • Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Tanzanie

  Hodnocení: 83

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 14.06.2018

  Rezervovat pouze pro cesty od 01.11.2018 do 31.10.2019