Poloha: Place Singapore
Jak se asi nachází ve městě Singapore, Singapur.

Toto ubytování nabízí: Ubytování vítá hosty ve svých 442 pokojích. Různé zařízení a služby - pokojová služba a konferenční místnost - jsou k dispozici. Dům má zařízení s bezbariérovým přístupem.
Nabízeny za ubytování

Jídlo: Vlastnost má jídelnu a bar v jídelně.
Jídlo pití

Sport Fitness: Sportovní a zábavní možnosti ubytování jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink.

Život: K dispozici je také trezor. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlnými zařízeními s přístupem na internet a telefonem. Hotel nabízí rodinné pokoje, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.
Kde budete žít
 • Kávovar/čaje, Pokojová služba
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 15.02.2018