Poloha: Město Siem Reap
Poloha a okolí Butik Angkor Empire boutique hotel se nachází v centrální Siem Reap a nabízí mnoho možností prozkoumat okolí.

Co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 18 pokojích. K dispozici je řada zařízení a služeb - hlídání dětí, hlídání dětí, transfery, pokojová služba a obchodní centrum. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Můžete si vybrat snídani.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Jako sportovní nebo volnočasové možnosti, masáže jsou k dispozici za poplatek.

Takto zůstanete: pokoje mají koupelnu. Pokoje mají manželskou postel. K dispozici je také minibar. K dispozici je také lednice a mini-lednice. Pro optimální pohodlí jsou k dispozici přístup na internet, telefon, TV a WiFi. V koupelně najdete sprchu a fén. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018