Co můžete očekávat: Inovativní design a nejmodernější vybavení dělají hotel elegantní a pohodlné místo k pobytu. Několik restaurací nabízí kulinářské speciality.

Poloha: Město Rangún
Poloha a okolí Hotel se nachází v blízkosti malebného jezera Kandawgyi, což je orientační bod Yangonu. Nabízí panoramatický výhled na městské zoologické zahrady a je v docházkové vzdálenosti od nádherné zlaté pagody Shwedagon, nejsvatější a nejstarší buddhistickou pagodu v Myanmaru, Bogyoke Aung San Market, velkého starobylého barmského řemeslného bazaru, klenotnictví a uměleckých galerií , odstraněno.
Doba přenosu: cca. 40 min.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Bez poplatku


Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES

DĚTI


Popis produktu: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Vstupní požadavky: vstupní požadavky Myanmar

Hodnocení: 100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost

Jídlo a pití


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať vyhovuje vašim individuálním potřebám, obraťte se prosím na svou rezervační kancelář!

Stav informací: 14.09.2018