Poloha: Město Siem Reap
Poloha Tento hotel se nachází v centru města Siem Reap.

Vaše ubytování vám poskytne hlídání dětí, hlídání dětí, transfer, pokojová služba a business centrum. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: Existují různé možnosti stravování k výběru, jako je kavárna a bar.
Jídlo pití

Sport Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Mezi základní prvky většiny pokojů patří balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také minibar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. V koupelně najdete sprchový kout a župany.
Kde budete žít
 • Klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Stav informací: 07.10.2017