Poloha: Město Siem Reap
Poloha a okolí Tento butikový hotel se pyšní atraktivní polohou přímo v centru města Siem Reap.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: Recepce je otevřená 24 hodin denně. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. V supermarketu lze zboží zakoupit za denní potřeby. Dovolené suvenýry lze zakoupit v obchodě se suvenýry. Hotel má také knihovnu. K vybavení patří hlídání dětí, hlídání dětí, transfer, pokojová služba a prádelna.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují snídaňovou místnost a bar. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Ubytování nabízí výběr sportovních a rekreačních zařízení. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. K dispozici je také snack bar u bazénu. Pro cestující nabízí dům masáže (za poplatek).
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Takto zůstanete: Pokoje mají obývací prostor a koupelnu a klimatizace je zajištěna pro správné vnitřní klima. Ve většině pokojů je standardní balkon. Hosté mohou pohodlně spát na rozkládací pohovce. K dispozici jsou oddělené ložnice. K dispozici je také trezor, minibar a psací stůl. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Přístup k internetu, telefon, TV a WiFi (zdarma) zajišťují optimální komfort. V koupelnách je sprchový kout. Fén a župany mohou být použity pro každodenní použití.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj, klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, internet: WLAN/WiFi: příplatek, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018