Umístění: Kuala Lumpur
Poloha a okolí Díky své centrální poloze v Kuala Lumpur je hotel ideálním výchozím bodem k objevování okolí.

Toto ubytování nabízí: Novinový stánek, pokojová služba, konferenční místnost a obchodní centrum jsou k dispozici hostům. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Obchod se suvenýry nabízí možnost vzít domů vzpomínky na svátky. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují restauraci. Pro stravování je možné vybrat si snídani, oběd a večeři.

Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. K dispozici jsou oddělené ložnice. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • Klimatizace, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 21.07.2018