Poloha: Město Lombok/Gili Trawangan
Umístění a okolí "Les Villas Ottalia Gili Trawangan" se nachází v Gili Trawangan, Indonésie.

Vaše ubytování vám poskytne řadu zařízení a služeb, jako je transfer a pokojová služba. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Okolí je také možné prozkoumat na kole v půjčovně jízdních kol.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují kavárnu.

Sport & Fitness: Venkovní bazén nabízí příjemné koupání.

Takto žijete: V pokojích je obývací pokoj a koupelna; příjemné vnitřní klima je zaručeno klimatizací. Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu. Volitelně jsou k dispozici oddělené ložnice. Všechny pokoje mají lednici. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány pohodlným vybavením, jako je přístup k internetu, TV, DVD přehrávač a WiFi. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • Klimatizace, TV, pokojová služba, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 20.06.2018