Místo: Boca Chica

Nabízeny za ubytování:

Takto žijete: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Doplňující informace: Informace o příletě Na letišti je okamžitě zkontrolována příruční zavazadlová služba pro všechny odcházející hosty. To znamená, že od této chvíle je povoleno pouze 340 gramů v příruční zavazadle. To platí také pro make-up, dětský prášek, mletou kávu, koření atd. Látky až do 340 gramů musí být nyní baleny v průhledném uzavíratelném sáčku jako jsou kapaliny.

Požadavky na vstup: Požadavky na vstup Dominikánská republika

Hodnocení: 100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 13.10.2018