Poloha: Město Rangún
Umístění a okolí Hotel Grand Grand 21st Downtown se nachází v Yangonu, Myanmaru.

vzdálenosti:

Vaše ubytování vám poskytne řadu zařízení a služeb včetně pokojového servisu a business centra. Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách pro cestovatele. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti. K dispozici je také kyvadlová doprava.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Na terase si hosté mohou vychutnat pěkné počasí. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Takto zůstanete: Komfortní ubytovací jednotky zajistí příjemný pobyt.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízené, trezor: příplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: příplatek, internet: WLAN/WiFi: příplatek, pokojová služba, vana nebo sprcha, župan,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Myanmar

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 23.10.2018