Poloha: Hotel se nachází přímo na pláži Kotu a rozkládá se celkem 340 metrů na krásné a písečné pláži. Doba cesty na letiště: cca. 45 min.

Vybavení: Tento středně velký hotel se nachází na Kato mostu, známém místě ptáků.Pokoje jsou umístěny v několika vícepodlažních budovách v krásné zahradě.Bazén se samostatným dětským bazénem je středem komplexu (plážové lehátka a slunečníky u bazénu a pláže bez poplatku).Zde je denně nabídnut živý animační program.Tři restaurace nabízejí kulinářské speciality a tři útulné bary vás zve k relaxaci.Pro večerní zábavu je také poskytována: tradiční africká hudba a tance šíří gambijskou atmosféru.K dispozici je také obchod se suvenýry, mini-market, prádelna, masáže a salon krásy a dětský koutek.WIFI je k dispozici zdarma ve veřejných prostorách.

Pokoje: Pokoje mají atraktivní vybavení.

Standardní pokoje mají klimatizaci, vanou nebo sprchou/WC, pronájem bezpečné, satelitní TV, mini ledničku, balkon nebo terasu.

Superior pokoje jsou větší a mají větší balkon a navíc nabízejí fén, trezor a kávovar/čaj a sprchový kout.

Prémiové pokoje mají další terasu s lehátky a deštníkem a jsou prostornější se stejným vybavením.

Apartmá mají balkon a mají výhled na moře, obývací prostor.

Fit & Active: Denní animační program, fitness centrum, šipky, stolní tenis, tenis, volejbal, boule. Za poplatek: masáže. Za 15 minut se dostanete pěšky do golfového hřiště Fajara (18 jamek).

Stravování: snídaně/polopenze. Snídaně, polopenze formou bufetu.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.05.2018 do 31.10.2018 (Sommerkatalog 2018).

Informace o zákazníkovi: TRANSFER: z/na letiště Banjul EUR 15, - na osobu, příjezd: ZUB, služba BJL99001 AZ, metro z letiště T10B, metro na letiště T11B

Doba platnosti: Tento popis výkonu je platný od 01.05.2018 do 31.10.2018 (letní katalog 2018).