Místo:
Hotel je moderní a stylový domov v Johannesburgu, ideálně umístěn pro obchodní cestující.Po Sandtonu je jen cca. 5 minut jízdy, obchodní čtvrť Sandton je cca. 10 minut jízdy autem.Přímo před dveřmi hotelu se nachází výborné nakupování.Hotel má ideální polohu v ekonomickém centru jižní Afriky.Také z Midrand a Pretoria je dům snadno dostupný.Kousek od hotelu se nachází nákupní centrum Rosebank Mall, módní čtvrť v Johannesburgu, která má nádherné restaurace, jedinečné butiky a africký trh s velkými řemesly a suvenýry.Jeho centrální poloha činí z hotelu skvělou základnu, z níž můžete navštívit památky Johannesburgu.Zoologická zahrada Johannesburgu je cca. 4 km daleko, Lake Park Zoo cca. 5 km a Městské divadlo cca. 5 km.Stanice Gautrain je pouze cca. 1,2 km, na mezinárodní letiště v Johannesburgu cca. 30 min.

vybavení:
Crowne Plaza Johannesburg - The Rosebank nabízí 318 pokojů.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.Zařízení se skládá z bezpečné a směnárny.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Hotel má zařízení s bezbariérovým přístupem.Suvenýry z pobytu si můžete zakoupit v obchodě se suvenýry.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Mezi další zařízení patří novinový stánek.Při příjezdu autem mohou hosté zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti.K vybavení patří pokojová služba, prádelna a kadeřnický salon.Přednášky, prezentace nebo setkání se mohou konat v jedné ze 7 konferenčních místností.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je koupelna - klimatizace a individuálně řízené vytápění zajišťují správné vnitřní klima.Pokoje s kobercem mají manželskou postel nebo postel velikosti King.K dispozici je také trezor a minibar.K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar.Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících.Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize, rádia a WiFi.Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.Dům nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. K dispozici je také sluneční terasa. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. K dispozici je řada zařízení, včetně golfu, posilovny, lázní, sauny, parní lázně, kosmetického salonu a masáží.

Stravování:
K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je snídaňová místnost, kavárna a bar. Ve 2 nekuřáckých, klimatizovaných restauracích čekají hosté lahodné speciality. Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Kontinentální snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Na oběd a večeři si můžete vybrat mezi bufet, à la carte a menu. Pro zvláštní přání hotelu je k dispozici stravovací dvůr. Kromě toho nabízí ubytování speciální cateringové služby.

kreditní karty:
V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa a MasterCard.