Poloha: Město Siem Reap
Umístění a okolí Hotel "Ombra Angkor Hotel" se nachází v Siem Reap v Kambodži.

To je to, co nemovitost nabízí: zdarma hlídání dětí, péče o děti, pokojová služba, obchodní centrum a hlediště jsou k dispozici pro hosty pobývající na majetku. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. K dispozici je také kyvadlová doprava.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je kavárna a bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: V hotelu se hosté mohou těšit na sportovní aktivity, aktivní odpočinek a odpočinek a relaxaci. Venkovní bazén nabízí příjemné koupání. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Jako sportovní nebo volnočasové možnosti je k dispozici masážní procedury za poplatek.

Takto žijete: V klimatizovaných pokojích je k dispozici příjemná vnitřní klima. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. Pokoje mají manželskou postel. Volitelně jsou k dispozici oddělené ložnice. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, televize, pokojová služba, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 27.05.2018