Poloha: Město Lombok/Senggigi Beach
Poloha Tento hotel ve stylu balijském stylu se nachází na pláži Mangsit Bay na západním pobřeží Lombok. Centrum Senggigi je vzdálené asi 4 km. Letiště Praya je vzdáleno přibližně 55 km.

Co nabízí vaše ubytování: Ubytování má 40 pokojů. Různé zařízení a služby - trezor, směnárna, půjčovna aut, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost - jsou k dispozici. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.
Nabízeny za ubytování

Jídlo: jídelna má jídelnu. Lze objednat polopenzi. Pro malé a velké hladové snídaně jsou k dispozici obědy a večeře.
Potraviny Nápoje Ubytování nabízí:

Popis nabídky jídel:Sport Fitness: osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Pro opalování pozvat lehátka. Pokud nechcete dělat bez sportu při cestování, hotel nabízí jízdu na kole/jízda na horském kole. Milovníci vodních sportů si mohou vychutnat šnorchlování a potápění. Tělocvična a jóga jsou součástí sportovní a rekreační nabídky domu. V areálu najdete lázně s lázněmi, salon krásy a masáže.
VODNÍ SPORTY

Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Standardní vybavení ve většině pokojů zahrnuje balkon, který vás zve k pobytu. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. V ubytovně najdete také pantofle. Koupelny jsou vybaveny sprchou, vanou a vířivou vanou. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indonésie

  Stav informací: 21.02.2018