Co můžete očekávat: Malý hotel je ideální pro hosty, kteří chtějí být přímo v obci, a proto v akci lépe poznat zemi a lidi. Blízkost krásné pláže a koupání turisté jsou v dobrých rukou zde.

Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí Malý hotel se nachází přímo v Santa Maria a jen cca. 100 m od písečné pláže. Nedaleko jsou restaurace, bary a obchody. Letiště je asi 10 km, transferový čas cca. 40 minut (v závislosti na počtu hostů).
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Pro děti: Pro rodiny s dětmi

Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Doplňující informace: Minimální pobyt
Turistická daň Vezměte prosím na vědomí, že od 1. května 2013 vláda Kapverdské republiky zavedla daň z turistiky pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

Pokyny pro rezervaci: Informace o obsazení dítěte (DZX1): V rámci maximální obsazenosti jsou v pokoji povoleny děti.

Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

Hodnocení: 6080

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 07.09.2018