Poloha: Město Candolim Beach
Poloha a okolí Hotel se nachází na proslulé pláži Candolim.

vzdálenosti:

To je to, co vaše ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 80 pokojích. Různé zařízení a služby - bezpečné, směnárna, lékařská pomoc a prádelna - jsou v nabídce. K dispozici jsou také obchody. Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace. V dopoledních hodinách je k dispozici kontinentální snídaně.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:


Sport & Fitness: osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na slunné terase jsou k dispozici pohodlné lehátka. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Kromě vodního lyžování a tryskového lyžování nabízí ubytování také masérské procedury za poplatek v rekreační oblasti. Večerní zábavu zajišťuje živá hudba.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. Mezi základní prvky většiny pokojů patří balkon, který vás zve k pobytu. Hosté mohou pohodlně spát na manželské posteli. Pokoje jsou vybaveny minibarem, lednicí a TV. V koupelnách je sprchový kout.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, TV, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Indie

  Stav informací: 01.04.2018