Poloha: Město Siem Reap
Poloha a okolí Hotel je centrálně umístěný uprostřed tropického prostředí, odkud můžete prohlédnout půvabné řeky Siem Reap a snadno dojet do centra města Siem Reap. Letiště Siem Reap je vzdáleno pouhých 7 km.

Vaše ubytování nabízí: 20 jednolůžkových a 39 dvoulůžkových pokojů nabízí komfort a pohodu pro hosty.Hotel vítá hosty v lobby s 24hodinovou recepcí a 24hodinovým check-in/out službou.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.Zařízení se skládá z bezpečné a směnárny.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Kromě obchodu se suvenýry najdete další obchody.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování.Další vybavení patří hlídání dětí, hlídání dětí, lékařská pomoc, transfer, pokojová služba a prádelna.Aktivní cestující, kteří chtějí prozkoumat okolí na kole, ocení půjčovnu jízdních kol.V domě jsou přijímány následující kreditní karty: Visa, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní lístek, jídelna, kavárna a bar. Hosté si mohou pochutnat na jídle v restauraci (nekuřácký, klimatizovaný a vysoká židle). Může být rezervován přes noc včetně snídaně. Každé ráno se podává pestrá snídaně formou bufetu a na oběd a večeři je připraveno menu.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: osvěžující občerstvení zaručuje venkovní bazén. Na slunné terase jsou k dispozici pohodlné lehátka. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. K dispozici je řada možností, včetně jízdy na koni, posilovny a masáží. V hotelu je dále k dispozici například: zábavní program pro děti s omezenou pohyblivostí.

Takto je: Pokoje mají koupelnu a klimatizace zajišťuje příjemné vnitřní klima. Většina pokojů má standardní balkon. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také lednice, mini lednička a čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Některé pokoje jsou bezbariérové.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, fén, balkon nebo terasa
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Kambodža

  Stav informací: 30.03.2018