Důležité upozornění: Informace o vstupu: Němci, rakouští a švýcarští občané potřebují vízum pro vstup do Tanzanie a Zanzibaru. Další informace naleznete v automatickém vyhledávání e-mailů
Občané jiných národností se obracejte včas na platné vstupní a vízové ​​povinnosti.

Check-in:
Podle mezinárodní praxe jsou hotelové pokoje k dispozici v den příjezdu od cca. 14-15 hod. K dispozici. Pokud se chcete přestěhovat do svého pokoje dříve, rezervujte v případě potřeby další noc.

Těšit se můžete na nezapomenutelnou, luxusní dovolenou na ostrově ráj Zanzibaru.

Poloha: přímo na cca. 350 m dlouhá pláž s bílým pískem na severozápadním pobřeží Zanzibaru. Čas transferu z letiště Zanzibar je cca. 55 minut.

Vybavení: Tento luxusní hotel se skládá z 55 stylových pokojů, lobby s recepcí, Wi-Fi v celém hotelu (v ceně), tři restaurace, tři bary a knihovna. V dobře udržované zahradě je cca. 32-metrový nekonečný bazén se sluneční terasou a barem u bazénu. Na pláži je plážový bar. Plážové židle, deštníky a plážové ručníky jsou součástí bazénu a na pláži.

Ubytování: Prostorné a komfortně zařízené zahradní bungalovy (A1-2A), cca. 66 metrů čtverečních, mají výhled do zahrady a mají klimatizaci, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor, Wi-Fi (v ceně), satelitní TV, DVD přehrávač, koupelna s vanou nebo sprchou, venkovní sprcha, WC, vysoušeč vlasů, župany a pantofle.Bungalovy Zuri (A1-2B) nabízejí částečný výhled na moře, vybavení jinak A2A.Také s přímým výhledem na moře (A1-2C) rezervovatelné.Zuri jacuzzi Bungalovy (A1-2D) navíc nabízejí jacuzzi a výhled na moře, jinak A2A.Prostorné apartmá typu Zuri (A1-2E) s vířivkou a částečným výhledem na moře, jinak je možné rezervovat A2A.Ocean Front Suites (A1-2G) nabízí vířivku a přímý výhled na oceán, jinak i A2A.K dispozici také jako prostornější vila typu Oceant Front (A2-4I) se dvěma oddělenými ložnicemi.

Jídlo a pití: polopenze, plná penze nebo all inclusive. Všechny jídlo ve formě bufetu.

All Inclusive: Rozsáhlá snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje s jídlem a cca. 9.30 - 24.00 v baru Peponi ", od cca. 9:00 až 2:00 v baru Bahari "a od cca. Od 10.30 do půlnoci v baru u bazénu Maisha ". V baru u bazénu se podávají občerstvení, v baru na pláži se podávají jídla na prsty. Dále denní plnění minibaru.

Sport/Aktivity: Zahrnuty: Posilovna. Za poplatek: jóga. Různé vodní sporty, jako je šnorchlování, surfování a potápění, jsou nabízeny na pláži (místní poskytovatelé).

Wellness: Zahrnují: Zahrada Zuri Spice, klidné útočiště pro meditaci a jógu. Za poplatek: Zuri Yoga & Wellness nabízí širokou škálu procedur, procedur a masáží.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
Líbánky na svatební cestě: svatební hosté obdrží láhev šumivého vína zdarma za pobyt, 20% slevu na jednu hodinu partnerské masáže za pobyt, oběd na pláži a snídani na terase na pokoji (jednou za pobyt). Svatba nesmí být starší než 12 měsíců. Minimální pobyt pro líbánky navíc je 4 noci. Uveďte, prosím, při rezervaci, že jste svatební novomanželka a přiveďte svému sňatku jako důkaz hotelu.

PODPIS COMFORT

Vždy obsahuje:
• Rezervace místa pro charterový let s Condorem • Voucher letecké dopravy ve výši 10 € • FlexOption • Železnice a létání 2. třídy • Kvalitní průvodcovský průvodce
K dostání à la carte:
• Condor Premium Class
• Soukromé převody

Thomas Cook Signature hosté obdrží v rámci rezervací turné obdrží voucher Airshoppen v hodnotě 10 EUR. Vypůjčitelná s minimálním obratem 60 € na všech letech s Condorem.

Výhoda: Až 20% bonusu na včasné ptactvo, líbánky navíc a další cenové výhody v určitých termínech naleznete v samostatné ceně.