Co lze očekávat: Tento moderní apartmánový komplex je cca. 50 m od pláže, v klidné lokalitě v Santa Maria. Zvláště pro rodiny, plážové rekreanty a vodní sporty je tento aparthotel vhodný.

Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí V klidné vilové čtvrti nedaleko centra Santa Maria. Letiště je cca. 18 km, je čas transferu asi 45 minut (v závislosti na počtu hostů).
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Vodní sporty Za poplatek (některé služby třetích stran)
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na
Early bird 15% sleva na osobu/noc pro rezervace od 1.10.17-28.2.18 (neplatí pro doplňky stravy).

Navíc informace. Poznámka minimum
Turistická daň Vezměte prosím na vědomí, že od 1. května 2013 vláda Kapverdské republiky zavedla daň z turistiky pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

Poznámky k zasílání: Informace o obsazení dítěte (APM1, APX1, APX2 a APM2): Kromě maximální obsazenosti, max. 1 dítě povoleno v pokoji.

Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

Hodnocení: 40100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 20.11.2018

Rezervovat pouze pro cestování od 06.11.2016 do 06.11.2019