Co očekávat: Živý Lifestyle Hotel zaujme svým inspirativním designem, městským stylem a jedinečnou atmosférou. Centrální poloha je ideálním výchozím bodem pro objevování rušné metropole.

Poloha: Město Rangún
Poloha a okolí G Hotel Yangon se nachází v samém srdci města, nedaleko slavné pagody Shwedagon. V bezprostředním okolí najdete mnoho restaurací a barů. Zoologickou zahradou města se dostanete po cca. 1 km. Vzdálenost k letišti cca. 17 km.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Bez poplatku


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Informace o obsazení: Informace o obsazení dítěte (DZX1, DZX3, DZX4 a DZX2): V rámci maximální obsazenosti jsou děti v pokoji povoleny.

Vstupní požadavky: vstupní požadavky Myanmar

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost

Jídlo a pití


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 25.07.2018

Rezervovat pouze pro cesty od 01.11.2018 do 01.11.2019