Co můžete očekávat: s přímým přístupem k veřejné dopravě, ideální pro poznávání čínské metropole. Po zajímavém dni vás bazén zve k odpočinku.

Umístění: Umístění Hong Kong Island
Umístění a oblast Hotel Harbour Plaza hotel skupiny se nachází mezi nákupy Causeway Bay a rozvíjející se obchodní čtvrti Quarry Bay. Stanice metra Quarry Bay je přímo přes ulici. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava každých 30 minut k hlavním atrakcím Hongkongu. Doba přenosu: cca. 60 minut.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Bez poplatku


wellness: Bezplatně
Za poplatek (některé služby třetích stran)


Zábava:

Pro děti: Pro rodiny s dětmi
BABIES

DĚTI


Popis produktu: Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Hong Kong

Hodnocení: 10091

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 10.01.2019