Poloha: Santa Maria/Sal
Poloha a okolí Hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži na malém ostrohu na okraji Santa Maria. V okolí je mnoho obchodů, restaurací a barů. Letiště je cca. 17 km daleko.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Dům nabízí recepci a recepci. Praní prádla a konferenční místnost jsou k dispozici pro cestující pro ubytování. Hosté mohou surfovat po internetu přes WiFi a zůstat v kontaktu s okolním světem. Hlavní kreditní karty jako Visa a MasterCard jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar. Dům nabízí polopenzi a plnou penzi jako stravitelné cateringové služby. Snídaně, oběd a pestrý večerní bufet jsou lahodné a pestré. Zvláštní atrakcí je vaření show.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport & Fitness: Venkovní bazén je ideální pro aktivní odpočinek nebo pravidelné aqua-trénink. Na slunné terase s lehátky a slunečníky si můžete vychutnat dovolenou. Kromě windsurfingu, kitesurfingu a potápění nabízí hotel také surf a posilovnu za poplatek. Večerní zábavu zajišťuje živá hudba.
Vodní sporty

Wellness: za poplatek (částečně externí služby)


Takto žijete: Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. Ve většině pokojů je balkon nebo terasa. K dispozici je také trezor (za poplatek) a minibar (za poplatek). Televizor je součástí základního vybavení pokojů. Koupelny mají sprchu a vysoušeč vlasů. Wi-Fi je k dispozici za poplatek.
Kde budete žít
 • Klimatizace, Kuchyňka, Mikrovlnná trouba, Kávovar/Čajovar, Minibar: za poplatek, Internet: Bezdrátová síť LAN: za poplatek, TV, Vana nebo sprcha, Fén,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Doplňující informace: Turistické poplatky Vezměte prosím na vědomí, že vláda Kapverd má od 01.05.2013 zavedenou daň za turistiku pro všechny hosty starší 16 let. Daň 2 EUR za osobu/noc se platí přímo v hotelu.

  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Kapverdské ostrovy

  Hodnocení: 50

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 09.10.2018