Místo:
Tento městský hotel se nachází v obchodním domě St. Georges. Victoria and Alfred Waterfront, zelené náměstí a Hrad Dobré naděje jsou v pěší vzdálenosti. Mezinárodní kongresové centrum v Kapském Městě je jen kousek pěšky a Camps Bay se nachází 30 minut chůze od hotelu. Do stolní hory je to cca. 5 km, do Hout Bay asi 15 km. Hotel nabízí snadný přístup na dálnice a letiště.

vybavení:
Hotel "Fontány" nabízí 156 dvoulůžkových pokojů a 74 apartmánů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Hosté hotelu mají k dispozici směnárnu, TV místnost, pokojovou službu, prádelnu, konferenční místnost a obchodní centrum. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Ubytování má zařízení s bezbariérovým přístupem. Při příjezdu autem mohou hosté zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je k dispozici klimatizace a individuálně řízené vytápění. K dispozici je také koupelna.Pro větší pohodlí většina pokojů má terasu, kde si můžete odpočinout.Pokoje s kobercem mají manželskou postel nebo postel velikosti King.K dispozici je také trezor a minibar.Pro usnadnění vlastního stravování je v ubytovacím zařízení k dispozici mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy.Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi (zdarma).Koupelny jsou vybaveny sprchou a vanou.K dispozici je také vysoušeč vlasů.K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem.Dům nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:
Vnitřní i venkovní bazény jsou ideální pro pravidelné aqua-trénink a aktivní odpočinek. K dispozici je také terasa s lehátky a slunečníky. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Kromě tělocvičny, sauny a solária nabízí hotel také lázně za poplatek.

Stravování:
K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a bar. Můžete si rezervovat ubytování včetně snídaně. Pro malé a velké hladové snídaně jsou k dispozici obědy a večeře.

kreditní karty:
V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.

Omezená mobilita:
Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.