Místo:
Tento městský hotel se nachází v obchodním domě St. Georges. Victoria and Alfred Waterfront, zelené náměstí a Hrad Dobré naděje jsou v pěší vzdálenosti. Mezinárodní kongresové centrum v Kapském Městě je jen kousek pěšky a Camps Bay se nachází 30 minut chůze od hotelu. Je to 5 km od Stolové hory a 15 km od Hout Bay. Hotel nabízí snadný přístup na dálnice a letiště.

Vlastnosti:
Hotel "Fontány" nabízí 156 dvoulůžkových pokojů a 74 apartmánů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Hosté hotelu mají k dispozici směnárnu, TV místnost, pokojovou službu, prádelnu, konferenční místnost a obchodní centrum. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Ubytování má zařízení s bezbariérovým přístupem. Při příjezdu autem mohou hosté zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

ubytování:


Sport/Zábava:
Vnitřní i venkovní bazény jsou ideální pro pravidelné aqua-trénink a aktivní odpočinek. K dispozici je také terasa s lehátky a slunečníky. Osvěžující nápoje jsou k dispozici u baru u bazénu. Kromě tělocvičny, sauny a solária nabízí hotel také lázně za poplatek.

Stravování:
K dispozici jsou různé možnosti stravování, jako je jídelna, snídaňová místnost a bar. Můžete si rezervovat ubytování včetně snídaně. Pro malé a velké hladové snídaně jsou k dispozici obědy a večeře.

kreditní karty:
V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou jste si rezervovali a potvrdili (s ohledem na službu jídla, kategorii pokoje atd.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. městskou daň, kulturní dotace apod. Částku částky určuje příslušné město, informujte se před odjezdem.