Důležitá poznámka: POZNÁMKA TURISTICKÁ NÁVŠTĚVA: Pro vstup potřebujete platný cestovní pas a turistické vízum. Poplatek za vízum je již zahrnut v cestovní ceně za all-inclusive lety. Žádost o vízum se podává na internetu a je možná až do 7 dnů před odjezdem. Rakouští občané musí před vstupem do Rakouska požádat o vízum samostatně (stojí přibližně € 40, - e-mail :).

POZNÁMKA TURISTICKÁ DANA: Od 1. 5. 2013 je na Kapverdských ostrovech vybírána turistická daň. To je cca. 2, - € (220 ECV) na osobu (od 16 let) a v noci a bude účtován maximálně 10 nocí (za hotel). Turistická daň se platí místně v hotelu.

STŘEDNÍ ... WIFI PŘI PŘIJETÍ ...

Poloha: Centrálně umístěný v Sal. Písečná pláž je vzdálena cca. 400 m. Centrum s četnými restauracemi, bary a obchody je cca. 50 metrů od hotelu. Doba přechodu z letiště cca. 15 až 30 minut.

Vybavení: 84-pokojový hotel, který se rozkládá na 3 podlažích, má 24hodinovou recepci, Wi-Fi připojení na recepci a u bazénu (v ceně), restaurace a bary. Venkovní bazén, stejně jako vířivka na střeše (včetně) a bar u bazénu. Plážové lehátka a slunečníky jsou součástí bazénu.

Ubytování: Moderní dvoulůžkové pokoje (A1-2A) jsou vybaveny lednicí, klimatizací, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchou, WC, fénem a balkonem. Superior pokoje (A1-2D) nabízejí další výhled na bazén bez telefonu, jinak zařízení jako A2A. Rodinné pokoje (A3-4F) mají 1 pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými postelemi a rozkládací pohovkou, jinak A2A.

Jídlo a pití: Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou švédských stolů. Večerní 3-chodové menu (nápoje za poplatek). Každý pátek gril s folklórní show (při rezervaci s polopenzí v ceně, při rezervaci FR za poplatek).

Sport/Aktivity: Za poplatek: půjčovna kol (místní poskytovatel).

Informace: Kreditní karty: Mastercard, VISA; Kategorie země: 3 hvězdičky.

Výhoda úspor: Až 15% sleva na ranní pták, bezplatné noci, např. 7 = 6 a další cenové výhody v konkrétních termínech naleznete v cenové části.