Poloha: Resort se nachází přímo na jemné písečné pláži, obklopen tropickým deštným pralesem. Nedaleko se nachází 18 jamkové golfové hřiště. Doba jízdy na letiště: cca 80 min.

Vybavení: Exkluzivní rezort má bazén (plážové lehátka, ručníky a slunečníky zdarma) a restauraci "Pantai Grill Bar". Kavárna Lotus Cafe nabízí západní a asijské lahůdky a salonek Veranda Lobby Lounge vám umožní dokončit den s lahodným koktejlem. Dále komplex má lázně, dětský klub a "Marine Center" s různými rekreačními aktivitami. Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Pokoje: Pokoje typu Island Chill (přibližně 33 m²) jsou vkusně zařízené a nabízejí sprchu/WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor a balkon s výhledem do zahrady nebo na moře.
Pokoje Sea Breeze (asi 41 metrů čtverečních) jsou prostornější se stejným vybavením.

Fit Active: Plážový volejbal, foosball, aerobik, lekcí golfu, šnorchlování, boccia, windsurfing. Za poplatek: paintball, motokáry, vodní lyžování, rybářské výlety, banánový člun, 2 tenisové kurty, 18 jamkové golfové hřiště, plavba na katamarán a různé výlety.

Líbánky: svatební hosté obdrží nápoj na uvítanou, květinovou koupel, dárkový balíček Angsana Gallery a dekoraci na pokoji při příjezdu.

Stravování: Přenocování se snídaní/polopenze/plná penze: Americká snídaně formou bufetu. Polopenze zahrnuje oběd nebo večeři, oběd a večeře s plnou penzí.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (zimní katalog 2017/2018).

Doba platnosti: Tento popis výkonu je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (Zimní katalog 2017)

Extra: Pozdní odhlášení až do 14:00.

Úspory balení: