Co vás čeká: východ se setká se západem Zažijte jedinečnou symbiózu prvků klasického čínského stylu a západního designu. Hotel je obklopen zahradou a dělá to trochu oázou klidu uprostřed pekingského shonu.

Místo: Beijing
Poloha a okolí Dong Fang Hotel se nachází v centru Pekingu. Výhodná poloha je výborným výchozím bodem k prozkoumání světově proslulých památek, jako je Zakázané město. Náměstí Nebeského klidu se nachází v cca. Vzdálenost 3 km. Mezinárodní letiště Beijing Capital je cca. 35 km daleko.
Místo

vzdálenosti:

Nabízeny za ubytování:

Vaše ubytování nabízí stravování nabídek:
Popis nabídky jídel:Pro děti: Pro rodiny s dětmi
DĚTI


Popis produktu:

Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
Vlak na letenku se nevztahuje na:
Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
Více informací najdete na


Pokyny pro rezervaci: Informace o obsazení dítěte (DZX1): V rámci maximální obsazenosti jsou v pokoji povoleny děti.

Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

Hodnocení: 100

PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
Více o tom

Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

Poloha a vzdálenost


Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

Stav informací: 27.08.2018