Místo:
Tento elegantní hotel má ideální polohu na živé promenádě Mouille Point, na bulváru Kapského Města a jen pár minut od pláže, barů Atlantic Seaboard a nákupního centra Victoria & Alfred Waterfront. Hosté se mohou projít po promenádě nebo si jen užívat slunce v pohodlí svého pokoje. Mezi zajímavosti v okolí patří výlety lodí, muzea, Two Oceans Aquarium, golfové hřiště, fotbalový stadion Green Point World Cup, fitness centrum, tenisové kurty, bazén Sea Point a minigolf.

vybavení:
Hotel vítá hosty ve svých 24 pokojích. Různé zařízení a služby zahrnují službu hlídání dětí, půjčovnu aut, prádelnu, business centrum, fax a kopírku. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Pomoc při rezervacích exkurzí je poskytována v Tourdesku. Pokud je k dispozici, mohou cestující využívat vlastní parkoviště. Oblast je také možné prozkoumat na kole v půjčovně jízdních kol (zdarma).

ubytování v rodinném domě:
V pokojích je koupelna, klimatizace a ventilátor pro správné vnitřní klima. K dispozici jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také čaj/kávovar. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou zajištěny pohodlným vybavením s TV a WiFi. Koupelny mají vysoušeč vlasů. Dům nabízí nekuřácké pokoje.

Sport/Zábava:


Stravování:
K dispozici je restaurace. Obědy a večeře se podávají denně.

kreditní karty:


Poznámka:
V každém případě obdržíte konkrétní službu, kterou si rezervujete a potvrdíte (pokud jde o stravovací služby, kategorii pokojů apod.). Pokud nebyly žádné konkrétní sliby týkající se rozsahu služeb, obdržíte ubytování se snídaní (nebo bez jídla) ve standardní kategorii pokojů.
Volitelné využití hotelových zařízení (například solárium, parní lázeň, internet, parkoviště apod.) Není zahrnuto a je téměř vždy účtováno a platí se na místě, pokud v popisu není výslovně popsáno jinak.
V určitých destinacích mohou vzniknout místní náklady, např. prostřednictvím městské daně, kulturních dotací apod. Výše ​​částky stanoví příslušné město, informujte se před odjezdem.

Omezená mobilita:
Vezměte prosím na vědomí, že naše balíčky jsou obecně nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace, pokud popis výrobku neukazuje něco jiného, ​​ale poskytneme vám podrobnější informace o této žádosti s přihlédnutím k vašim potřebám.