Poloha: Place Singapore
Poloha a okolí Hotel se nachází v živé čtvrti Geylang, pouhých 15 minut od obchodní čtvrti přes dálnici Nicoll. Geylang se vyznačuje slavnými jmény na jídelně Singapuru. Například tam jsou stále populární hovězí nudle v Lorong 9, s Lorong v malajském prostě znamená ulice. Dobrodruzi mohou navštívit "Durian", terasovou divadelní míru Sims Allee. Stanice metra Aljunied je vzdálená asi 10 minut chůze.

vzdálenosti:

Toto ubytování nabízí: Hotel vítá hosty ve svých 191 pokojích. Dům nabízí recepci a recepci. Na většině podlaží je k dispozici výtah. Různé zařízení a služby - pokoj a prádelna - jsou k dispozici. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat za poplatek na parkovišti ubytování. V ubytování jsou přijímány následující kreditní karty: Visa a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují bar.
Jídlo a pití

Sport & Fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém.Většina pokojů má standardní balkon a nabízí další prostor pro odpočinek a relaxaci během vašeho pobytu.Pokoje mají manželskou postel.Kuchyňský kout je dobře vybaven lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a zařízením na přípravu čaje a kávy pro vlastní stravování.Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících.Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi.Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů.Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízený, trezor, poplatek, kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, kávovar, minibar (za poplatek), internet: WLAN/WiFi: za příplatek, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 18.12.2018