Poloha: Place Singapore
Poloha a okolí Hotel se nachází v živé čtvrti Geylang, pouhých 15 minut od obchodní čtvrti přes dálnici Nicoll. Geylang se vyznačuje slavnými jmény na jídelně Singapuru. Například tam jsou stále populární hovězí nudle v Lorong 9, s Lorong v malajském prostě znamená ulice. Dobrodruzi mohou navštívit divadelní čtvrť Durian, Sims Allee.
Místo

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel nabízí 40 dvoulůžkových pokojů. Dům nabízí recepci a recepci. Výtah lze využít k dosažení různých úrovní ubytování. Hosté hotelu mají k dispozici trezor a prádelnu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Větší kreditní karty, jako jsou American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard, jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Sport & Fitness: Hotelové sportovní a zábavní možnosti jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Bezbariérové ​​potěšení na koupání slibuje bazén. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém ovládá klimatizační systém. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také trezor. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Hodnocení: 100

  TUI PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24/7 v němčině pro otázky a obavy o vaší cestě a za místními a kulturními podmínkami resortu, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a Mapa, SMS asistent na vyžádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 20.07.2018