Poloha: Place Singapore
Umístění Hotel se nachází v živé čtvrti Geylang, pouhých 15 minut od obchodní čtvrti přes dálnici Nicoll. Geylang se vyznačuje slavnými jmény na jídelně Singapuru. Například v Lorongu 9 jsou stále oblíbené hovězí nudle s Lorongem v malajském jazyce, což znamená prostou ulici. Dobrodruzi mohou navštívit "Durian", terasovou divadelní čtvrť Sims Allee.
umístění

vzdálenosti:

Co vaše ubytování nabízí: Klimatizovaný hotel nabízí 40 dvoulůžkových pokojů. Dům nabízí recepci a recepci. Výtah lze využít k dosažení různých úrovní ubytování. Hosté hotelu mají k dispozici trezor a prádelnu. Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu. Větší kreditní karty, jako jsou American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard, jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Sportovní fitness: Sportovní a zábavní možnosti hotelu jsou k dispozici pro flexibilní volnočasové aktivity. Bezbariérové ​​plavání slibuje bazén. Jako sportovní nebo rekreační zařízení je za příplatek nabízena posilovna.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a klimatizační systém řídí vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také trezor. K dispozici je také lednička a čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Stav informací: 07.10.2017