Poloha: Place Singapore
Poloha a okolí Hotel se nachází v Lorong 12, v srdci čtvrti Geylang. Některé restaurace a noční život se nachází 5 minut chůze. Nejbližší zastávka MRT je Kallang, asi 10 minut chůze od hotelu. Autobusová zastávka, kde autobusy odjíždějí do města, Orchard Road a Serangoon, je cca. 8 minut chůze od hotelu.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizovaný hotel má 20 dvoulůžkových pokojů. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby - trezor a prádelna - jsou v nabídce. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje hostům zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Malé doplňky přispívají k velkému pobytu, včetně přístupu k internetu, telefonu, televize a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. K dispozici jsou také pokoje s bezbariérovým přístupem s koupelnou přístupnou pro vozíčkáře. Dům nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace, topení, kávovar/čajovar, televize, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  Hodnocení: 100

  Stav informací: 30.03.2018