Poloha: Place Singapore
Umístění a okolí Hotel se nachází na okraji CBD, v Lorong 16, uprostřed Geylang. Zde jsou malé restaurace a hospody, neonové osvětlení a zajímavé možnosti zábavy charakterizují barevný panoráma města. Tam je také největší prodej silně-vonící tropické Durian ovoce na ostrově. Hotel se nachází přibližně na půli cesty mezi mezinárodním letištěm Changi a CBD. Autem trvá asi 15 minut autem z centra města do hotelu na hlavní silnici Nicoll. Letiště je vzdáleno asi 20 minut. Stanice MRT Aljunied (East-West Line 9) je vzdálena cca. 10 minut pěšky.
Místo

vzdálenosti:

Co nabízí ubytování: Klimatizovaný hotel má 20 dvoulůžkových pokojů.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech.K dispozici jsou různé vybavení a služby, jako je trezor, novinový stánek a prádelna.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.Ubytování má zařízení s bezbariérovým přístupem.Suvenýry z pobytu si můžete zakoupit v obchodě se suvenýry.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Jídlo a pití: K dispozici je restaurace.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. Pokoje mají manželskou postel nebo manželskou postel velikosti Queen. K dispozici je také čaj/kávovar. Sada žehlení je k dispozici pro zvýšení pohodlí cestujících. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým bezbariérovým přístupem. Hotel nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 Dvoulůžkový pokoj, Klimatizace: Individuálně kontrolovaný, Kávovar, Internet: Bezdrátová síť LAN: Za poplatek, TV, Vana nebo sprcha, Přezůvky, Vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Singapur

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 28.10.2018