Poloha: Nachází se nad chráněnou zátokou s krásným výhledem na moře. Doba cesty na letiště: asi 80 minut.

Vybavení: Tento luxusní resort se nachází v krásné tropické zahradě a nabízí 2 bazény (plážové lehátka, plážové ručníky a slunečníky bez příplatku) a Banyan Tree Gallery. K dispozici jsou 3 restaurace, které vás baví: Restaurace The Tree Tops nabízí celou řadu mezinárodních i asijských pokrmů, Saffron nabízí thajské pochoutky a The Cove nabízí středomořské pokrmy.

Pokoje: Rainforest Sea View Villas (přibližně 84-116 m²) jsou vkusně zařízené a mají vlastní koupelnu, samostatnou sprchu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, satelitní TV, CD a DVD přehrávač, Bezpečné a soukromé venkovní jacuzzi. Vzhledem k bujné vegetaci je výhled na moře částečně omezen.
Rainforest Seafront Villas (přibližně 84 metrů čtverečních) jsou postaveny na svahu a mají výhled na moře.

Fit Active: Plážový volejbal, foosball, aerobik, golfový degustátor, šnorchlování, boccia, horská kola, posilovna a windsurfing. Za poplatek: "Banyan Tree Spa", motokáry, vodní lyžování, půjčovna pedalo a kánoí, rybářské výlety, banánový člun, tenis, 18 jamkové golfové hřiště v blízkosti.

Líbánky: svatební hostiny obdrží nápoj na uvítanou, ovoce při příjezdu, květinový koutek, dárek Banyan Tree Gallery a dekorace v pokoji.

Stravování: Přenocování se snídaní/polopenze/plná penze: Americká snídaně formou bufetu. Polopenze zahrnuje oběd, oběd a večeři s plnou penzí.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (zimní katalog 2017/2018).

Doba platnosti: Tento popis výkonu je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (Zimní katalog 2017)

Extra: Pozdní odhlášení až do 14:00.

Úspory balení: