Umístění: Kuala Lumpur
Umístění Prostředí Tento vysoce kvalitní obchodní a městský hotel se nachází v obchodním a obchodním centru Kuala Lumpur. Tento pohodlný a snadno dostupný hotel je jen 2 minuty chůze od zastávky Maharajarela Monorail, stejně jako populární nákupní a turistické atrakce, jako jsou Chinatown, Mid Valley Megamall, KLCC, Berjaya Times Square a Bintang Walk což pomáhá dělat velmi příjemný pobyt.

To nabízí ubytování: "Midah" ​​nabízí 198 pokojů. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby - směnárna, lékařská pomoc, pokojová služba, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum jsou v nabídce. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Hosté, kteří přijedou autem, mohou opustit své vozidlo na hotelovém parkovišti. Přijímané kreditní karty American Express, Visa, Diners Club, JCB, MasterCard a VISA jsou v hotelu akceptovány.
Nabízeny za ubytování

Potravinářský nápoj: Gastronomická oblast má jídelnu. Kromě snídaně nabízí ubytování také oběd a večeře à la carte. Kromě toho dům nabízí občerstvení.

Sport Fitness: Jako sportovní nebo volnočasové možnosti nabízíme masážní procedury za poplatek.

Takto žijete: V pokojích je koupelna a v pokojích je příjemná klimatizace. K dispozici je také trezor a minibar. K dispozici je také mini lednička a čaj/kávovar v ubytovacích jednotkách, které usnadňují stravování. Různé komunikační a zábavní zařízení poskytuje komfortní vybavení s připojením k internetu, telefonem, televizí a WiFi. V koupelně je sprchový kout a vana. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Rodinné pokoje jsou k dispozici pro rodiny s dětmi.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně ovladatelný, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Odcházející kódy místností lze rezervovat za denní sazby.

  Vaše výhody: Pozor! Pro lety s mezinárodními lety je možné rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel) zdarma.
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlet TUI Deutschland přicházejí hosté z německých letišť odcházející z německých hranic. Při rezervaci balíčků na internetu je již zahrnut vlak na letenku. Vlakem na letenku je služba třetích stran poskytovaná společností Deutsche Bahn AG.
  Pro více informací o


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  Informace jako 06/18/2017