Umístění: Kuala Lumpur
Umístění a okolí Tento kvalitní obchodní a městský hotel se nachází v obchodním a obchodním centru Kuala Lumpur. Komfortní a snadno dostupný hotel je jen cca. Ať už jste milovník fitness nebo jen hledáte způsob uvolnění po náročném dni, budete se bavit špičkovým rekreačním vybavením, jako je tělocvična/fitness centrum, lázně, venkovní bazén, zahrada. Komfort a pohodlí jsou hlavními prvky hotelu Maharajarela Monorail Station.

vzdálenosti:

Co nabízí vaše ubytování: "Midah" ​​nabízí 198 pokojů. Výtah vede do většiny poschodí. Různé zařízení a služby zahrnují směnárnu, lékařskou pomoc, pokojovou službu, prádelnu, zasedací místnost a obchodní centrum. WiFi ve veřejných prostorách umožňuje cestujícím zůstat v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete autem, můžete jej zaparkovat na hotelovém parkovišti. V hotelu jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Gastronomická oblast nabízí jídelnu. Kromě snídaně nabízí ubytování také oběd a večeře à la carte. Kromě toho dům nabízí občerstvení.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:


Sport & Fitness: Jako sportovní nebo volnočasové možnosti, masáže jsou k dispozici za poplatek.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také trezor a minibar. Pro usnadnění vlastního stravování je v ubytovacím zařízení k dispozici mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Sprcha a koupel jsou součástí koupelny. K dispozici je také vysoušeč vlasů. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici rodinné pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízené, trezor: za poplatek, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar: za poplatek, internet: WLAN/WiFi: za poplatek, TV, pokojová služba,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: vstupní požadavky Malajsie

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení

  Poloha a vzdálenost


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 25.10.2018