Umístění: Místo Macau
Poloha a okolí Hotel je přilehlá k trajektovému terminálu, ze kterého se dostanete do Hongkongu, Shenzhenu a Hongkongu. Mezinárodní letiště Macao je vzdáleno přibližně 10 minut jízdy.

Co nabízí vaše ubytování: V hotelu je 381 pokojů. Jednotlivé podlaží jsou snadno přístupné výtahem nebo po schodech. Různé zařízení a služby zahrnují hotelový trezor, směnárnu, pokojovou službu, prádelnu, konferenční místnost a business centrum. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Jídelní možnosti zahrnují jídelnu a bar. Bohatý a bohatý bufet čeká na snídani, oběd a večeři.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Sport a fitness: Vnitřní i venkovní bazény jsou ideální pro pravidelné aqua-trénink a aktivní odpočinek. K dispozici jsou různé zařízení, včetně posilovny a gymnastiky. Zábavu a zábavu nabízí kasino.
Sport & Fitness Za poplatek (některé služby třetích stran)


Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici jsou přistýlky. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. V ubytovně najdete také pantofle. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • 1 přistýlka, klimatizace: individuálně řízené, bezpečnostní schránka: příplatek, kávovar, minibar: příplatek, internet: WLAN/WiFi: za příplatek, TV, pokojová služba,
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Hodnocení: 100

  PLUS BALÍČEK: TUI PLUS BALÍČEK obsahuje: osobní nebo multimediální podporu TUI 24 hodin týdně v německém jazyce pro otázky a obavy o vaši cestu a za místními a kulturními podmínkami Vaší dovolené, informačním portálem MY TUI s cennými znalostmi cestování a digitálním cestovním průvodcem a mapou , SMS asistent na požádání a profesionální řízení krizí TUI.
  Více o tom

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 27.11.2018