Umístění: Místo Macau
Poloha Hotel se nachází v blízkosti vlakového nádraží, odkud jezdíte do Hongkongu, Shenzhenu a Hongkongu. Mezinárodní letiště Macao je vzdáleno přibližně 10 minut jízdy.

Co nabízí vaše ubytování: V hotelu je 381 pokojů. Různé zařízení a služby - hotelový trezor, směnárna, pokojová služba, prádelna, konferenční místnost a obchodní centrum jsou také v nabídce. Díky Wi-Fi ve veřejných prostorách hosté zůstávají v kontaktu s okolním světem. Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti ubytování. V domě jsou přijímány následující kreditní karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Nabízeny za ubytování

Potraviny Nápoje: K dispozici je jídelna a bar otevřený pro cestovatele. Bohatý a bohatý bufet čeká hosty na snídani, oběd a večeři.
Jídlo pití

Sport Fitness: Vnitřní i venkovní bazény jsou ideální pro pravidelné aqua-trénink a aktivní rekreaci. K dispozici jsou různé zařízení, včetně posilovny a gymnastiky. Zábava také zahrnuje kasino.

Takto zůstanete: v pokojích je koupelna a klimatizace pro příjemné vnitřní prostředí. K dispozici je také trezor a minibar. Lednička, mini lednička a zařízení na přípravu čaje a kávy jsou standardní vybavení. Různé možnosti komunikace a zábavy jsou poskytovány v komfortním vybavení, jako je přístup na internet, telefon, TV a WiFi. Koupelny mají sprchu a vanu. Jako další bonus je k dispozici vysoušeč vlasů.
Kde budete žít
 • Klimatizace: individuálně řízená, zařízení na přípravu kávy a čaje, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! Pro zájezdy s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervaci balíčků na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je zprostředkovaná zahraniční služba německého kurzu AG.
  Pro více informací o


  Požadavky na vstup: Vstupní požadavky Macao

  Stav informací: 06.02.2018