Místo: Beijing
Poloha a okolí Hotel se nachází uprostřed Pekingu nedaleko centra města. Na východě je ulice Wangfujing a je to pěší vzdálenost od náměstí Tiananmen. 3 min podél West Chang An Avenue. Hotel je obklopen Zakázaným městem a Velkým sálem lidu, které hotelu poskytují vysoce kvalitní kulturní a umělecké vkus.

Co nabízí vaše ubytování: Hosté se mohou cítit jako doma v 34 jednolůžkových a 129 dvoulůžkových pokojích.Recepce je otevřena 24 hodin denně.Na různé úrovně hotelu se dostanete výtahem.Různé zařízení a služby - šatna, trezor, směnárna, pokojová služba, prádelna a obchodní centrum - jsou v nabídce.Hosté mají přístup na internet prostřednictvím WiFi ve veřejných prostorách.K dispozici je také zařízení pro invalidní vozík.Zahrada poskytuje další prostor pro relaxaci a rekreaci v přírodě.Pokud přijedete s vlastním vozidlem, můžete jej zaparkovat na parkovišti domu.Větší kreditní karty, jako jsou American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard, jsou přijímány jako způsob platby.
Nabízeny za ubytování

Restaurační zařízení: Hosté mají k dispozici jídelnu, snídaňovou místnost a kavárnu. Hosté jsou rozmazlení v restauraci (nekuřácký, klimatizace a vysoká stolička). Hotel nabízí nocleh se snídaní a plnou penzi jako rezervace. Bohatá snídaně formou bufetu zaručuje dobrý začátek dne. Na oběd a večeři si můžete vybrat mezi à la carte a menu.
Restaurační zařízení Vaše ubytování nabízí tyto cateringové služby:

Popis nabídky jídel:Takto zůstanete: v pokojích je koupelna - klimatizace a topení také zajišťují správné vnitřní klima. Pokoje s kobercem mají manželskou postel. K dispozici je také trezor. K dispozici je také čaj/kávovar. Nejlepší rekreační zařízení patří přístup na internet, telefon, TV a Wi-Fi. Koupelna, vybavená sprchou, má vysoušeč vlasů. Ubytování nabízí nekuřácké pokoje.
Kde budete žít
 • 1 manželská postel, klimatizace: individuálně řízené, topení, kávovar/čaj, televize, pokojová služba, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů
 • Různé kódy místností lze rezervovat za denní aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V případě cesty s balíčkem s mezinárodním letem lze bezplatně rezervovat vlak na letenku pro odletové letiště v Německu (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku se nevztahuje na:
  Pro odlety hosty TUI Deutschland platí vlak na letenku z německé hranice pro odlety z německých letišť. Při rezervování balíčku na internetu je vlak na letenku již zahrnut. Vlakem na letenku je spolupráce s Deutsche Bahn AG.
  Více informací najdete na


  Vstupní požadavky: Vstupní požadavky Čína

  Hodnocení: 75

  PLUS BALÍČEK: Včetně balíčku TUI Plus, komplexního servisního balíčku s multimediální podporou kdykoliv v turistickém průvodci TUI, informačního portálu MY TUI s cennými informacemi o cestování, digitálním cestovním průvodcem a mapami a asistentem SMS na vyžádání a certifikovaným krizovým řízením pro váš bezpečný prázdninový balíček. Více o tom (platí pro všechny nové rezervace od 01.07.2018)

  Klíčové vlastnosti hotelu: Vybavení


  Poznámka pro osoby se sníženou pohyblivostí: Tento výrobek je obecně nevhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ať už to ještě vyhovuje vašim individuálním potřebám, požádejte prosím u Vaší rezervační kanceláře!

  Stav informací: 06.06.2018